Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.07.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
London : Kluwer/Plenum Publishers
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1572-9141
Tištěná verze vychází od v. 19, published in 1969.
4x ročně
Print version: Czechoslovak mathematical journal, ISSN 0011-4642
Plný text je volně přístupný
Mode of access: World Wide Web.
Description based on: Vol. 47, issue 1 (Mar. 1997); title from contents screen (publisher’s Web site, viewed Mar. 3, 2004).
Latest issue consulted: Vol. 69, issue 3 (Sept. 2019); (SpringerLink, viewed Oct. 15, 2019).
001540802
(OCoLC)49286115
(SFX)954926941723

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC