Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.07.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
Szeged, Hungary : Institutum Bolyaianum Universitatis Szegediensis
volumes ; 26 cm.
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


0001-6969 * 0324-6078 (zruš.)
Acta Universitatis Szegediensis, ISSN 0324-6523
T. 10 (1941/43)-
2x ročně
Online version: Acta scientiarum mathematicarum
Plný text je volně přístupný
Some issues published in combined form.
English, French, and German.
Latest issue consulted: Vol. 62, no. 1-2 (1996).
001541267
(OCoLC)2256929
(SFX)954928467024

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC