Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 11.07.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Basel, Switzerland : Birkhäuser
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


1420-8903
Tištěná verze vychází od vol. 1 (1968).
6 issues a year
Print version: Aequationes mathematicae, ISSN 0001-9054
Plný text je přístupný pouze z počítačů Ostravské univerzity
Some issues combined.
Mode of access: World Wide Web.
English, French, German, Italian or Russian.
Issued by: University of Waterloo, Faculty of Mathematics.
Description based on: Vol. 55, no. 1-2 (1998); title from title screen (viewed Jan. 18, 2000).
Latest issue consulted: Vol. 93, no. 2 (Apr. 2019) (SpringerLink website, viewed Apr. 23, 2019).
001541455
(OCoLC)43304943
(SFX)954933105324

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC