Úplné zobrazení záznamu

Toto je statický export z katalogu ze dne 01.08.2020. Zobrazit aktuální podobu v katalogu.

Bibliografická citace

.
0 (hodnocen0 x )
ER
El. časopis z www.jib.cz
Elektronický zdroj
ONLINE
Surabaya, Indonesia : Program Studi Matematika, Fakultas Sains dan Teknologi, UIN Sunan Ampel Surabaya, 2015-
1 online resource
Externí odkaz    Plný text (ověřit prostřednictvím SFX Jednotné informační brány) 


2527-3167 * 2527-3159 (chyb.) * 2460-786X (chyb.)
Vychází od volume 1, nomor 1 (Agustus 2015).
2x ročně
Print version: Jurnal matematika mantik, ISSN 2460-786X
Print version: Jurnal matematika mantik, ISSN 2527-3159
Plný text je volně přístupný
In Indonesian and English.
Volume 1, nomor 2 (Mei 2016); title from JPG cover (publisher’s Web site, viewed April 16, 2020).
Volume 5, issue 2 (October 2019) (viewed April 16, 2020).
001631993
(OCoLC)1097042771
(SFX)4100000006997490

Zvolte formát: Standardní formát Katalogizační záznam Zkrácený záznam S textovými návěštími S kódy polí MARC